O týchto stránkach
2 min read

O týchto stránkach

O týchto stránkach

Tento blog som začal písať v roku 2009. Odvtedy prešiel mnohými zmenami. Posledný veľký redesign bol, keď som začal predávať moje zájazdy. A fungoval skvele. Potom však prišla korona a zájazdy zavrela.

Môj blog ležal rok a pol a popravde mi hnil pred očami. Stále viac a viac sa stával neaktuálnym. Veď ja ani neviem či sa k zájazdom ešte niekedy vrátim. A zároveň som začal pracovať viac na videách a newslettri, než na blogu. A tak dozrel čas aby som tento blog zase posunul o krok ďalej.

Prešiel som na platformu Ghost, ktorá spojí môj newsletter a blog do jedného. Články budú dostupné pre všetkých, tak ako na každom blogu, a pre registrovaných užívateľov budem posielať mesačný newsletter, tak ako doteraz.

Okrem toho budem na blogu pripravovať bonusový obsah pre ľudí, ktorí sa stanú platiacimi členmi blogu. Podrobne som členstvá predstavil v tomto článku:

Členstvá a newsletter
Články na týchto stránkach sú dostupné zadarmo pre všetkých a dajú sa čítať aj bez registrácie. Registrovaným užívateľom posielam raz do mesiaca newsletter s jedným novým článkom a výberom toho najzaujímavejšieho, čo sa daný mesiac písalo o Číne v domácich a aj zahraničných médiách. Tento newslette…

Taktiež na stránky pridávam sekciu odkazy, kde nájdete moje odporúčania, ktoré obsahujú všetko možné od čínskych reštaurácií na Slovensku, až po aplikácie na iPhone:

Odkazy
Chcete vyskúšať dobrú autentickú reštauráciu, kúpiť si čínsky čaj, získať tipy na to čo čítať, alebo vedieť čím fotím a natáčam?

Verím že táto nová, jednoduchšia a rýchlejšia platforma vám ako čitateľom prinesie komfort, ktorý už na mojich starách stránkach začínal chýbať a zároveň posunie tento blog zase o úroveň vyššie. Budem sa tešiť na vaše dojmy.

Ďakujem že môj blog čítate. Veľmi si to cením.

Pavel