Audioblog

Môj blog vychádza aj v audioverzii. Členovia blogu si môžu vygenerovať súkromnú RSS adresu a pridať si blog do podcastovej aplikácie.


Na tejto stránke

Audioblog priamo stránkach

  1. Nahrávky nájdete priamo v článkoch, ak sa prihlásite k odberu newslettra. Nové články môžete čítať aj počúvať zadarmo, archív starších článkov je odomknutý pre prvú úroveň členstva. Zoznam článkov, ktoré vyšli v audioforme nájdete na konci tejto stránky.

Audioblog v podcastovej aplikácii

  1. Členovia vyšších úrovní si môžu pridať podcast aj do obľúbenej podcastovej aplikácie cez RSS odkaz, ktorý generuje aplikácie HeroHero. Po kúpe členstva vám pošlem bezplatnú prihlášku do tejto platformy spoločne s inštrukciami.
  2. Podcast si môžete odomknúť priamo aj cez HeroHero. Na tejto platforme je mesačný poplatok (5€), kým na blogu je poplatok ročný (od 39,99€). Na platforme HeroHero neponúkam ďalšie bonusy, ako pri členstve na blogu. Ak už máte členstvo na blogu, nie je potrebné platiť druhýkrát na HeroHero. Pošlem vám odkaz na bezplatné prihlásenie.

Audioblog na platforme Audiolibrix

  1. V neposlednom rade vychádza blog v audioforme aj pod hlavičkou vydavateľstva audiokníh Publixing. Články nahovoril Mário Zeumer.
Audioblog Cesty Čínou
Cesty Čínou je audioblog, s ktorým preskúmaš zákutia tajomnej a fascinujúcej krajiny plnej farieb, chutí, vôní a hlavne ľudských príbehov!

Články ktoré vyšli v audioverzii