Moje videokurzy

Pripravujem pre vás video-kurzy kde sa snažím posunúť ďalej to, čo som sa naučil.
Moje videokurzy

TVORTE ÚSPEŠNÝ BLOG A NEWSLETTER

Všetko čo potrebujete vedieť o blogovaní na jednom mieste v tomto šesťdesiat minútovom kurze od lektora, ktorý sa blogovaniu venuje viac ako desať rokov!

Kurz je určený ako pre ľudí, čo sa chcú venovať blogu ako kariére, tak aj pre ľudí ktorí chcú blog využiť ako marketingový nástroj pre svoje služby a produkty.

Okrem blogu si vysvetlíme aj newsletter, aké druhy existujú a skúsim vám odpovedať na otázku, či je pre vaše podnikanie blog ten správny nástroj, alebo by ste mali radšej vyskúšat podcast, či video.

Kurz je plný konkrétnych tipov na nástroje ktorými nie len že vytvoríte kvalitný a pekný blog, ale aj ním môžete začať hneď zarábať.

Tvorte úspešný blog a newsletter - Naučmese
Blog ako marketingový nástroj, blog ktorý zarába, či blog ako hobby... To všetko a ešte viac pokryje tento šesťdesiat minútový kurz od lektora, ktorý sa blogovaniu venuje viac ako desať rokov!

Podrobnejšie informácie a ukážku nájdete v tomto článku


ZÁKLADY VIDEA PRE VŠETKÝCH

75 minút vedomostí, v ktorých vám priblížim celý proces tvorby videa od Prípravy, produkciie až po postprodukciu. Budeme sa venovať nie len tomu ako pracovať s fotoaparátom, ale aj základom kvalitného osvetlenia, zvuku a prípravy scenára. Kurz je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých. Nájdete tu teoretické základy tvorby videa, ako aj pokročilejšie techniky práce so svetlom, či strihu videa. Kurz sa dá absolvovať na stránkach Naučmese.cz:

Základy videa pre všetkých - Naučmese
Naučte sa ako natáčať kvalitne vyzerajúce a znejúce videá. Či už točíte vonku na telefón, alebo doma s video-svetlami na profesionálne fotoaparáty.

Podrobnejšie informácie a ukážku nájdete v tomto článku