Všetky cesty Čínou

Láka vás vycestovať do Číny a poznať autentický život na dedine, či odfotiť si najkrajšie prírodné scenérie Číny?
Vydajte sa so mnou na cesty Čínou. Ponúkam krátke poznávacie cesty jednotlivými destináciami, alebo dlhé poznávacie, dobrodružné a aj gurmánske expedície.

Aké cesty ponúkam?

Aký je rozdiel medzi zájazdmi a krátkymi cestami?

Poznávacie zájazdy sú dlhé, kompletne zorganizované cesty na ktoré vypisujem termíny a majú stanovenú presnú cenu. Cesty majú väčšinou viac ako dva týždne a ich trasa je každý rok zdokonaľovaná. V cene zájazdu je všetko okrem stravy.

Krátke cesty sú tematické cesty po rôznych miestach v Číne sprevádzané lokálnymi sprievodcami, ktorí dané miesta poznajú najlepšie. Jednotlivé itineráre sú overené, ale zároveň slúžia na inšpiráciu a je ich možné upraviť, rozšíriť, alebo skrátiť podľa požiadaviek klienta. Preto cenu stanovujem individuálne. Lokálni sprievodcovia vo väčšine prípadov komunikujú anglicky. V prípade záujmu ich môžem sprevádzať aj ja (Pavel Dvořák), ako slovensky hovoriaci sprievodca.

Pre koho sú určené POZNÁVACIE ZÁJAZDY?

Pre ľudí ktorí túžia po aktívnom, zážitkovom cestovaní po prírode, čínskom vidieku a nepoznanej histórii. Skupiny majú maximálne desať ľudí, aby som každému vedel poskytnúť čo najosobnejší prístup a aby sme boli schopní zapojiť sa do reálneho života v Číne. Zároveň sú zájazdy určené aj pre ľudí vyžadujúcich garancie kvalitnej cestovnej kancelárie (garancie kvalitných hotelov, overených šoférov, súkromných transferov, poistenia CK a poistenia zájazdu proti stornu)

Pre koho sú určené KRÁTKÉ CESTY po Číne?

Krátke cesty sú ideálne pre klientov, ktorí si plánujú dovolenku v Číne, ale radi by si ju rozšírili o niečo, čo sa bez miestnych ľudí vybaviť nedá.
Krátke cesty sú ideálne pre klientov, ktorí žijú v Číne a chcú ísť na kratší výlet po Číne.
Krátke cesty sú ideálne pre klientov, ktorí majú služobnú cestu v Číne, alebo niekoľko denný tranzit a chceli by počas dní voľna spoznať krajinu aj z iného uhla.

Zoznam všetkých ciest