Všetky cesty Čínou

Láka vás vycestovať do Číny a poznať autentický život na dedine, či odfotiť si najkrajšie prírodné scenérie Číny?
Vydajte sa so mnou na cesty Čínou. Ponúkam krátke poznávacie cesty jednotlivými destináciami, alebo dlhé poznávacie, dobrodružné a aj gurmánske expedície.

Aké cesty ponúkam?

Poznávacie zájazdy do Číny – cesty v skupine so mnou, ako sprievodcom
Cesty na kľúč – cesty a zážitky upravené na mieru pre súkromné skupiny.
Expedície pre špecialistov – cesty pre odborníkov v rôznych oboroch, na ktoré je potrebné aby sa nazbierala potrebná skupina.

Pre koho sú určené POZNÁVACIE ZÁJAZDY?

Pre ľudí ktorí túžia po aktívnom, zážitkovom cestovaní po prírode, čínskom vidieku a nepoznanej histórii. Skupiny majú maximálne desať ľudí, aby som každému vedel poskytnúť čo najosobnejší prístup a aby sme boli schopní zapojiť sa do reálneho života v Číne. Zároveň sú zájazdy určené aj pre ľudí vyžadujúcich garancie kvalitnej cestovnej kancelárie (garancie kvalitných hotelov, overených šoférov, súkromných transferov, poistenia CK a poistenia zájazdu proti stornu)

Pre koho sú určené EXPEDÍCIE A CESTY NA KĽÚČ po Číne?

Expedície a cesty na kľúč sú ideálne pre klientov, ktorí si plánujú dovolenku v Číne, ale radi by si ju rozšírili o niečo, čo sa bez miestnych ľudí vybaviť nedá.
Expedície a cesty na kľúč sú ideálne pre klientov, ktorí žijú v Číne a chcú ísť na kratší výlet po Číne.
Expedície a cesty na kľúč sú ideálne pre klientov, ktorí majú služobnú cestu v Číne, alebo niekoľko denný tranzit a chceli by počas dní voľna spoznať krajinu aj z iného uhla.
Expedície a cesty na kľúč sa môžu prekrývať s ďalšími. Niektoré zájazdy a expedície pre odborníkov viem zorganizovať aj pre súkromné skupiny.

Pre koho sú vhodné EXPEDÍCIE PRE ŠPECIALISTOV?

Expedície sú zamerané hlavne pre špecialistov v rôznych oboroch. Ponúkam cesty pre biológov, ornitológov, fotografov… Na expedíciu je potrebné zohnať súkromnú skupinu, termíny dopredu nevypisujem. Ak ste cestovná kancelária špecializujúca sa na odborníkov v obore a radi by ste spolupracovali na cestách Čínou pre vašich klientov, kontaktujte ma na mail pavel@cestycinou.sk

Zoznam všetkých ciest