Cestovateľstké itineráre

Radi cestujete na vlastnú päsť, ale s Čínou si neviete rady? Cestovať sám s predpripravenou cestou od človeka, ktorý Čínu dôkladne pozná, poskytuje samostatnosť a slobodu pre tých, ktorí nemajú radi cestovanie prostredníctvom cestovných kancelárií. Je to taktiež podstatne lacnejšie ako cestovanie s vlastným sprievodcom, pričom tie najväčšie problémy, s ktorými by sa cestovateľ stretol, sú vyriešené.

Ako funguje súkromná cesta bez sprievodcu?

  1. V prvom rade sa porozprávame o tom, čo od cesty očakávate a čo by ste chceli vidieť. Poradím Vám miesta, ktoré by spĺňali Vaše požiadavky. Na základe telefonátu cez internet si presne ujasním Vašu predstavu ohladne tipu cesty, náročnosti, dĺžky pobytu, ubytovacích štandardov atď.
  2. Pripravím vám cenovú ponuku. V prípade záujmu Vám viem zabezpečiť lístky na vlak, letenky a aj hotely. Lístky viem dopraviť až do hotela.
  3. Po odsúhlasení Vám na základe Vašich požiadaviek vypracujem elektronický itinerár-cestovateľský manuál. Okrem presného návodu na cestu bude obsahovať aj kultúrne a jazykové pomôcky, krátke predstavenie destinácií, fotografie, mapy, návod na dopravu vlakom v Číne, na vybavenie víz, a ďalšie.

Platba sa hradí po konzultácii pred začatím práce na itinerári.

V prípade nákupu služieb, služby musia byť uhradené minimálne mesiac pred organizovanou cestou, v opačnom prípade sa nedá zaručiť dostupnosť lístkov na vlak a ďalších služieb. Itinerár vypracujem do desiatich dní.

Pri nákupe služieb a ich doručení do hotela, je potrebné cenu lístka na vlak navýšiť o 40RMB, čo je poplatok štátnych železníc (za povinné poistenie a poplatok za nevyzdvihnutie si lístka osobne s pasom)

Objednávka

Pre viac informácii ma môžete kontaktovať na pavel@cestycinou.sk

Contact Form
Vaše meno
Vaša správa

Bamboome s.r.o.
IČO: 48291391
DIČ: 2120136128
Budmerice 819, 900 86

Newsletter

  • Všetky fotografie, texty, design a obsah stránok sú dielom Pavla Dvořáka a vzťahujú sa na nich autorské práva. V prípade záujmu o licencovanie fotografií, či textov prosím napíšte na pavel@cestycinou.sk
  • Zájazdy sú realizované cestovnou kanceláriou Bamboome s.r.o., ktorú založil Pavel Dvořák. Bamboome s.r.o. je poistená zákonným poistením proti úpadku a vie poskytovať všetky garancie bežných CK.