Prednášky, premietania a školenia


ČÍNSKEJ KULTÚRE A ČÍNŠTINE SA VENUJEM UŽ ŠESTNÁSŤ ROKOV, Z TOHO TAKMER DESAŤ ROKOV V ČÍNE ŽIJEM. DÁ SA TEDA POVEDAŤ ŽE UŽ JEJ ZAČÍNAM ASPOŇ TROCHU ROZUMIEŤ. O SVOJE SKÚSENOSTI AKO TLMOČNÍK ČÍNŠTINY, CESTOVATEĽ PO ČÍNE, ALE AJ ČLOVEK S ČÍNSKOU RODINOU SA RÁD DELÍM NA SVOJICH PREDNÁŠKACH, PREMIETANIACH A KULTÚRNYCH ŠKOLENIACH.

Termíny verejných akcií:

Termín Kde? O čom? Poznámka
10.12.2019 o 18:00 Kafe Lampy Bratislava Krst novej knihy Stopy dávnej minulosti spojený s predajom. V knihe sú moje fotografie. V rámci prednášky budem púštať aj nový film z Číny, ktorému scenár napísal môj otec, Pavel Dvořák. Je potrebné sa prihlásiť vopred. Viac naFacebooku

PREDNÁŠKY

Ponuku pomaly rozširujem, ale viem aj pripraviť obsah na mieru. Ak máte záujem usporiadať akciu vo vašom podniku alebo firme, napíšte mi. Rád prídem.

Prednášky s ktorými cestujem po Slovensku:

Desať rokov v Číne

Viac ako polovicu každého roka trávim na cestách po Číne, spoznávam všetky jej zákutia – slávne, ale aj skryté. Pekné, ale aj škaredé stránky Číny. A presne takú Čínu vám v mojej prednáške ukážem. Krásnu, pestrú, nedokonalú a ľudskú. Počas besedy premietam autorské fotografie, videá a cestovateľské filmy z najkrajších miest Číny.

Lebo Čína!

Čína dnes mení celý svet. A to v takmer každom aspekte našich životov, od turizmu, cez podnikanie, ekológiu, ale aj internet a sociálne média. O tom čo všetko sa v Číne mení a ako nás to ovplyvňuje, alebo ešte len ovplyvní vám porozprávam počas prednášky.

Podnikanie s Číňanmi

Ako najlepšie komunikovať a obchodovať s čínskymi partnermi? Komplexná prednáška o čínskej mentalite, podnikaní, ale aj praktické rady ako zlepšiť komunikáciu a vzťahy s čínskymi partnermi. Nakupujete, alebo predávate do Číny? Pripravte svoju firmu a svojich zamestnancov na stretnutie s inou kultúrou.


FIREMNÉ ŠKOLENIA

Či už idete do Číny sám v mene firmy, posielate zamestnancov na pobyt v Číne, alebo robíte s Čínou byznis na diaľku – viem vám pomôcť. Spojte sa so mnou a na mieru vám pripravím školenie o podnikaní a živote v Číne. Čínsku kultúru som školil vo firmách KraussMaffei Machinery, Yanfeng Automotive Interiors a LEGO.

Už som školil:

Dvojdňové kultúrne školenie pre zamestnancov vysielaných do Číny

Cieľom Kultúrneho školenia je pripraviť poslucháčov na život v Číne nielen v teoretickej rovine, ale aj v rovine praktickej. Jeho obsah je veľmi rozsiahly a pojednáva ako o praktických otázkach života v Číne, tak aj o teoretických otázkach obsahujúcich mimo iného krátky výklad histórie Číny, jej kultúry a čínskej mentality.

Napíšte mi