Prednášky, premietania a školenia


ČÍNSKEJ KULTÚRE A ČÍNŠTINE SA VENUJEM UŽ ŠESTNÁSŤ ROKOV, Z TOHO TAKMER DESAŤ ROKOV V ČÍNE ŽIJEM. DÁ SA TEDA POVEDAŤ ŽE UŽ JEJ ZAČÍNAM ASPOŇ TROCHU ROZUMIEŤ. O SVOJE SKÚSENOSTI AKO TLMOČNÍK ČÍNŠTINY, CESTOVATEĽ PO ČÍNE, ALE AJ ČLOVEK S ČÍNSKOU RODINOU SA RÁD DELÍM NA SVOJICH PREDNÁŠKACH, PREMIETANIACH A KULTÚRNYCH ŠKOLENIACH.

ŠKOLENIA a PREDNÁŠKY

Vypísané témy šú školenia, ktoré som už prednášal, alebo sa daným témam pravidelne venujem. Témy školení rozširujem a viem pripraviť obsah na mieru.

Kultúrne školenie pre zamestnancov vysielaných do Číny

Cieľom Kultúrneho školenia je pripraviť poslucháčov na život v Číne nielen v teoretickej rovine, ale aj v rovine praktickej. Jeho obsah je veľmi rozsiahly a pojednáva ako o praktických otázkach života v Číne, tak aj o teoretických otázkach obsahujúcich mimo iného krátky výklad histórie Číny, jej kultúry a čínskej mentality.

Lebo Čína!

Čína dnes mení celý svet. A to v takmer každom aspekte našich životov, od turizmu, cez podnikanie, ekológiu, ale aj internet a sociálne média. O tom čo všetko sa v Číne mení a ako nás to ovplyvňuje, alebo ešte len ovplyvní vám porozprávam počas prednášky.

Podnikanie s Číňanmi

Ako najlepšie komunikovať a obchodovať s čínskymi partnermi? Komplexná prednáška o čínskej mentalite, podnikaní, ale aj praktické rady ako zlepšiť komunikáciu a vzťahy s čínskymi partnermi. Nakupujete, alebo predávate do Číny? Pripravte svoju firmu a svojich zamestnancov na stretnutie s inou kultúrou.


Referencie


Termíny verejných akcií:

Pozor – z dôvodu koronavírusu sú všetky premietania zrušené.

Termín Kde? O čom? Poznámka
21.3.2019 o 17:00 Festival Cestou necestou v DK Ružinov – veľká sála To najlepšie z ciest po Číne Pavla Dvořáka Stiahnite si plagát akcie v PDF