Prednášky, premietania a školenia


ČÍNSKEJ KULTÚRE A ČÍNŠTINE SA VENUJEM UŽ ŠESTNÁSŤ ROKOV, Z TOHO TAKMER DESAŤ ROKOV V ČÍNE ŽIJEM. DÁ SA TEDA POVEDAŤ ŽE UŽ JEJ ZAČÍNAM ASPOŇ TROCHU ROZUMIEŤ. O SVOJE SKÚSENOSTI AKO TLMOČNÍK ČÍNŠTINY, CESTOVATEĽ PO ČÍNE, ALE AJ ČLOVEK S ČÍNSKOU RODINOU SA RÁD DELÍM NA SVOJICH PREDNÁŠKACH, PREMIETANIACH A KULTÚRNYCH ŠKOLENIACH.

Termíny verejných akcií:

Pozor – z dôvodu koronavírusu sa neviem dostať z Číny na Slovensko. Všetko lety boli zrušené. Preto sú momentálne aj všetky premietania zrušené.

Termín Kde? O čom? Poznámka
21.3.2019 o 17:00 Festival Cestou necestou v DK Ružinov – veľká sála To najlepšie z ciest po Číne Pavla Dvořáka Stiahnite si plagát akcie v PDF

PREDNÁŠKY

Ponuku pomaly rozširujem, ale viem aj pripraviť obsah na mieru. Ak máte záujem usporiadať akciu vo vašom podniku alebo firme, napíšte mi. Rád prídem.

Prednášky s ktorými cestujem po Slovensku:

Desať rokov v Číne

Viac ako polovicu každého roka trávim na cestách po Číne, spoznávam všetky jej zákutia – slávne, ale aj skryté. Pekné, ale aj škaredé stránky Číny. A presne takú Čínu vám v mojej prednáške ukážem. Krásnu, pestrú, nedokonalú a ľudskú. Počas besedy premietam autorské fotografie, videá a cestovateľské filmy z najkrajších miest Číny.

Lebo Čína!

Čína dnes mení celý svet. A to v takmer každom aspekte našich životov, od turizmu, cez podnikanie, ekológiu, ale aj internet a sociálne média. O tom čo všetko sa v Číne mení a ako nás to ovplyvňuje, alebo ešte len ovplyvní vám porozprávam počas prednášky.

Podnikanie s Číňanmi

Ako najlepšie komunikovať a obchodovať s čínskymi partnermi? Komplexná prednáška o čínskej mentalite, podnikaní, ale aj praktické rady ako zlepšiť komunikáciu a vzťahy s čínskymi partnermi. Nakupujete, alebo predávate do Číny? Pripravte svoju firmu a svojich zamestnancov na stretnutie s inou kultúrou.


FIREMNÉ ŠKOLENIA

Či už idete do Číny sám v mene firmy, posielate zamestnancov na pobyt v Číne, alebo robíte s Čínou byznis na diaľku – viem vám pomôcť. Spojte sa so mnou a na mieru vám pripravím školenie o podnikaní a živote v Číne. Čínsku kultúru som školil vo firmách KraussMaffei Machinery, Yanfeng Automotive Interiors a LEGO.

Už som školil:

Dvojdňové kultúrne školenie pre zamestnancov vysielaných do Číny

Cieľom Kultúrneho školenia je pripraviť poslucháčov na život v Číne nielen v teoretickej rovine, ale aj v rovine praktickej. Jeho obsah je veľmi rozsiahly a pojednáva ako o praktických otázkach života v Číne, tak aj o teoretických otázkach obsahujúcich mimo iného krátky výklad histórie Číny, jej kultúry a čínskej mentality.