Plánovanie služobnej cesty

Čína je obrovská a komplikovaná krajina. Ak nepoznáte jej geografiu, infraštruktúru, spôsob cestovania a komunikácie naozaj dôkladne, je extrémne komplikované naplánovať a zorganizovať služobnú cestu tak, aby bol čas využitý efektívne a aby sa cesta zbytočne nepredlžovala a tým aj nepredražovala. Ak chcete aby Vaša zahraničná pracovná cesta bola úspešná, čítajte ďalej.

Prejsť na kontaktný formulár

Už viac ako sedem rokov trávim každoročne minimálne šesť mesiacov nepretržite na cestách po Číne, mám skúsenosti s organizáciou zájazdov aj vládnych delegácií, krajinu poznám dôkladne a viem ako komunikovať s čínskymi partnermi. Nie som len tlmočník čínštiny, pomôžem vám služobnú cestu naplánovať a zvládnuť čo najlepšie. Povedzte mi koho chcete navštíviť, o zvyšok sa postarám.

Či už idete do Číny sám v mene firmy, posielate zamestnancov na služobnú cestu, alebo plánujete delegáciu do Číny – viem vám pomôcť. Po dohode zabezpečujem všetky potrebné služby od medzinárodnej letenky, vnútroštátnych preletov a vlakových presunov, až po komunikáciu s partnermi, prípadne objednanie a prenájom auta, výber a rezervácie hotelov, zabezpečenie tlmočníka, prípravy zápisov z rokovaní. K tomu ponúknem aj návrhy ako si služobnú cestu spríjemniť relaxom, alebo poznávacou turistikou.

Ako prebieha zabezpečenie služobnej cesty

1. Zabezpečenie služobnej cesty je väčšinou spojené s využitím tlmočníckych služieb, avšak nie je to podmienka. Ceník tlmočníckych služieb a moje referencie nájdete TU.
2. Vyplňte kontaktný formulár, alebo ma kontaktujte emailom, či telefonicky. Do objednávky napíšte zoznam partnerov a miest, ktoré by ste chceli navštíviť.
3. Po prijatí vášho dopytu vám pošlem odhadovanú cenu.
4. Po potvrdení objednávky vystavím faktúru na nevratnú, odpočítateľnú zálohu 100EUR a po jej uhradení pripravím prvý plán cesty.
5. Po schválení cesty, termínu a finálnej ceny za služby vystavím faktúru za kompletné služby. Z faktúry bude odpočítaná uhradená záloha.
6. Po finálnej úhrade začnem komunikáciu s partnermi, nákup služieb a kompletné zabezpečenie cesty.
7. Po prijatí finálneho cestovného plánu Vám stačí už len stihnúť lietadlo do Číny. O všetko ostatné je postarané.

Kontaktný formulár

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]