Preskočiť

Moje kurzy

Pavel Dvorak
Pavel Dvorak
1 min čítania

Obsah

Úvod

Videokurzy sú odomknuté pre najvyššiu úroveň členstva na blogu. Jednotlivé úrovne sú vysvetlené tu. Kurzy taktiež ponúkam individuálne cez platformu Naučmese.


TVORTE ÚSPEŠNÝ BLOG A NEWSLETTER

Všetko čo potrebujete vedieť o blogovaní na jednom mieste v tomto šesťdesiat minútovom kurze od lektora, ktorý sa blogovaniu venuje viac ako desať rokov!

Kurz je určený ako pre ľudí, čo sa chcú venovať blogu ako kariére, tak aj pre ľudí ktorí chcú blog využiť ako marketingový nástroj pre svoje služby a produkty.

Okrem blogu si vysvetlíme aj newsletter, aké druhy existujú a skúsim vám odpovedať na otázku, či je pre vaše podnikanie blog ten správny nástroj, alebo by ste mali radšej vyskúšat podcast, či video.

Kurz je plný konkrétnych tipov na nástroje ktorými nie len že vytvoríte kvalitný a pekný blog, ale aj ním môžete začať hneď zarábať. Kurz je dostupný aj na platforme Naučmese.

Pozrieť si kurz

ZÁKLADY VIDEA PRE VŠETKÝCH

75 minút vedomostí, v ktorých vám priblížim celý proces tvorby videa od Prípravy, produkciie až po postprodukciu. Budeme sa venovať nie len tomu ako pracovať s fotoaparátom, ale aj základom kvalitného osvetlenia, zvuku a prípravy scenára. Kurz je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých. Nájdete tu teoretické základy tvorby videa, ako aj pokročilejšie techniky práce so svetlom, či strihu videa. Kurz sa dá absolvovať na stránkach Naučmese.

Pozrieť si kurz
kurzyodomknuté

Pavel Dvorak

12 rokov žijem v Číne, píšem blog a natáčam videá o čínskej kultúre a živote v Šanghaji; píšem, prekladám a vydávam knihy. Občas tlmočím čínštinu.

Komentáre


Podobné

Členovia Verejné

👋🏻 Vitajte!

Ak ste tu prvýkrát, tu môžete začať. Všetko vám vysvetlím.

👋🏻 Vitajte!
Členovia Verejné

Následky zlých rozhodnutí (Everything Everywhere All at Once)

Premýšľali ste niekedy nad svojimi rozhodnutiami? Či boli naozaj správne? Či by sme mali lepší život, ak by ich urobili inak?

Následky zlých rozhodnutí (Everything Everywhere All at Once)
Členovia Verejné

Moja čínska dekáda

Príbehy chlapca, ktorý dospel v Číne

Moja čínska dekáda