Stratené svety Číny

Ste náročný cestovateľ túžiaci po dobrodružstve, nedotknutej vysokohorskej prírode a naozaj autentickej chuti vidieckeho života v Číne? – Stratené svety Číny sú presne pre vás! Pôjdeme karavánou s mulicami cez Himaláje po starodávnej tibetskej ceste čaju a koní, prídeme až po tropické lesy, kde si natrháme čerstvé mango, či liči, prespíme na kávových plantážach a v nádherne zrekonštruovaných dedinských chrámoch, okúpeme sa v sopečných kúpeľoch a navštívime aj stovky rokov staré posvätné čajové stromy. Uvidíme ako sa vyrába lisovaný čaj Phu-er a zúčastníme sa na kurze čínskej kuchyne. A to nie je ani zďaleka všetko!

Odhaľte stratené svety spolu so mnou

Poďte so mnou v priebehu troch mesiacov (apríl, máj, jún) na tri expedície do provincie Yunnan, ktorých cieľom je priniesť vám absolútne unikátny zájazd! Spolu budeme hľadať stratené svety Číny – počas všetkých ciest budem pravidelne publikovať aktuálne články, videoblogy a fotografie, ktoré nájdete zjednotené na tejto stránke. Prihláste sa do klubu cestovateľov a budete tak môcť z prvej ruky vidieť, ako sa rodí program tejto jedinečnej expedície zameranej na ľudí milujúcich prírodu a turistiku. Raz do týždňa vám pošlem zhrnutie toho najlepšieho, čo som na blogu publikoval!

Ak stále zvažujete, pozrite si ako vyzerá môj newsletter TU!

Program

Na expedícii sa môžete zúčastniť už na jeseň 2017 a do budúcnosti ju budem organizovať v dvoch variantoch – počas tej náročnejšej sa pôjde karavánou s mulicami po starodávnej tibetskej ceste čaju a koní a časť cesty budeme stanovať. Druhý variant je menej náročný, presuny budú autom a prespávať budeme v hoteloch. Presný program obidvoch variantov bude doladený počas troch jarných expedícií, na ktorých sa zúčastní len pozvaná klientela.

Pokiaľ by ste sa radi zúčastnili na expedícii Stratené svety Číny v druhom polroku 2017, avšak máte problém a termínmi, viem prispôsobiť čas expedície prvým záujemcom, ktorí svoju účasť potvrdia zálohovou platbou 500 €. Na základe vašich požiadaviek vyberiem aj variant cesty, keďže na jeseň sa uskutoční iba jeden termín. Všetci záujemcovia, ktorí takto potvrdia svoju účasť ešte pred dokončením ponuky, dostanú finálnu zľavu 10 %.

Pôjdeme karavánou s mulicami a časť expedície prespíme v stanoch.
Teahorsetrailcaravan-1170613
Pôjdeme vlastným autom a celý pobyt sa spí v hoteloch
IMG_7327

Newsletter

Pridajte sa do klubu cestovateľov a raz do týždňa vám pošlem súhrn toho najlepšieho z môjho blogu. Mám pre vás aj odmeny: e-knižku Prechádzky čínskymi rozprávkami, jedálniček pätnástich najlepších Šanghajských jedál a viac.

Prehlásenie

  • Všetky fotografie, texty, design a obsah stránok sú dielom Pavla Dvořáka a vzťahujú sa na nich autorské práva. V prípade záujmu o licencovanie fotografií, či textov prosím napíšte na pavel@cestycinou.sk
  • Zájazdy sú realizované cestovnou kanceláriou Bamboome s.r.o., ktorú založil Pavel Dvořák. Bamboome s.r.o. je poistená zákonným poistením proti úpadku a vie poskytovať všetky garancie bežných CK.