Expedície do Číny

V Ponuke

nocyterminyangshuo
24.6.- 9.7.2017
Jeseň 2017
Cena: 2900 €

Prechádzky čínskymi rozprávkami je cesta za neuveriteľnou prírodou, vidiekom, národnostnými menšinami a nepoznanými historickými mestečkami Číny.

Teahorsetrailcaravan-1170613
Jeseň 2017
Cena: nestanovená

Ste náročný cestovateľ túžiaci po dobrodružstve, nedotknutej vysokohorskej prírode a naozaj autentickej chuti vidieckeho života v Číne? – Stratené svety Číny sú presne pre vás!

Pripravujem

Hangzhou-7-2014-16
August 2017
Cena: nestanovená

Gurmánsky zájazd pre náročnú klientelu.

prefotohrafov
2018

Prechádzky čínskymi rozprávkami s programom upraveným špeciálne pre fotografov.

wuyuan43
2018

Tisíce čínskych domčekov je cesta po južnom pobreží Číny, ktoré je extrémne bohaté na zvyky a tradície Číňanov. To reflektuje rôznorodá archtektúra pozdĺž celej trasy.

Newsletter

Pridajte sa do klubu cestovateľov a raz do týždňa vám pošlem súhrn toho najlepšieho z môjho blogu. Mám pre vás aj odmeny: e-knižku Prechádzky čínskymi rozprávkami, jedálniček pätnástich najlepších Šanghajských jedál a viac.

Prehlásenie

  • Všetky fotografie, texty, design a obsah stránok sú dielom Pavla Dvořáka a vzťahujú sa na nich autorské práva. V prípade záujmu o licencovanie fotografií, či textov prosím napíšte na pavel@cestycinou.sk
  • Zájazdy sú realizované cestovnou kanceláriou Bamboome s.r.o., ktorú založil Pavel Dvořák. Bamboome s.r.o. je poistená zákonným poistením proti úpadku a vie poskytovať všetky garancie bežných CK.