Členstvá a newsletter

Členstvá a newsletter

Články na týchto stránkach sú dostupné zadarmo pre všetkých a dajú sa čítať aj bez registrácie.

Registrovaným užívateľom posielam raz do mesiaca newsletter s jedným novým článkom a výberom toho najzaujímavejšieho, čo sa daný mesiac písalo o Číne v domácich a aj zahraničných médiách. Tento newsletter je bezplatný a vyžaduje iba registráciu mailovej adresy. Newsletter sa dá čítať aj na blogu, je však potrené byť prihlásený mailom, na ktorý newsletter odoberáte.

Bezplatnú registráciu si môžete rozšíriť aj o prémiové členstvo, podporíte tak moju prácu a získate viac zaujímavého obsahu.

Prémiové členstvo obsahuje

premiový obsah - Cesty Čínou

Členstvá na Youtube

Členstvá ponúkam aj na mojom YouTube kanály a to v troch úrovniach:

  • 3,99€ - digitálne poďakovanie. V rámci bonusu ponúkam archív streamov a bonusy ktoré vyšli pred hranicou 20 000 odberateľov. Nový obsah pre túto úroveň nevytváram.
  • 8,99€ - táto úroveň je rovnocenná s členstvom na tomto blogu a získate podobné výhody.
  • 29,99€ - program pre ľudí, čo sa chcú učit tvoriť na YouTube. V rámci členstva ponúkam môj kurz Ako na tvorbu videí. Ďalšie kurzy pripravujem. Výhody z predchádzajúcich úrovní sú samozrejmosťou.

Ak si členstvo zakúpite na YouTube, bonusový obsah budem zdielať priamo v záložke komunita na platforme. Ak by ste ho radi čítali na blogu, pošlete mi Váš email a pripojím vás aj ako členov aj na blogu. Bohužiaľ tento proces sa ešte nedá zautomatizovať.

Voordat je verdergaat naar YouTube

Poznámky:

  1. Členstvá sa obnovujú automaticky, ale môžete si ich kedykoľvek zrušiť. Ak vám mesačné, či ročné členstvo nevyhovuje, ale aj tak by ste ma radi podporili, môžete tak spraviť , pozvaním na digitálnu kávu , alebo kúpou našich kníh.
  2. Ak ste sa k odberu mojich emailov prihlásili pred augustom 2021, váš email sa do nového systému preniesol automaticky a newslettre budete dostávať aj naďalej. Môžete si taktiež vytvoriť heslo, aby ste ich mohli čítať aj priamo na stránkach.