Zápisník Hovor uvážlivo, konaj rozvážne - môj merch

Zápisník Hovor uvážlivo, konaj rozvážne - môj merch

Ručne robený zápisník s čistými stranami od slovenskej firmy Remini.


Mená sú v čínskej kultúre veľmi dôležité, majú význam, ktorý podľa Číňanov určuje náš osud. Mne moje čínske meno vybrala manželka na základe dvoch citátov. Ten prvý "Hovor uvážlivo, konaj rozvážne" som sa rozhodol premeniť aj na krásny, ručne robený zápisník s čistými stranami od slovenskej firmy Remini.

192 strán s 90 gramovým papierom a záložkou na ceruzku, tvrdá väzba, čisté strany, A5. Zápisník posielame bez ceruzky, pretože pri preprave ničí zápisník.

Remini je slovenská značka zápisníkov, diárov a skicárov, ktorá sa sa podobne ako my snaží o čo najväčšiu kvalitu svojich produktov, no dbá i na dlhodobú udržateľnosť. Všetky ich výrobky sú z dvoch tretín ručná výroba a na výrobu používajú iba prémiové materiály.

Hovor uvážlivo, konaj rozvážne - Vydavateľstvo Rak
Ručne robený zápisník s čistými stranami od slovenskej firmy Remini, ktorý vyšiel spoločne s knihou Pavla Dvořáka: Moja čínska dekáda. 192 strán s 90 gramovým papierom a záložkou na ceruzku, tvrdá väzba, čisté strany, A5. Zápisník posielame bez ceruzky, pretože pri preprave ničí zápisník.